top of page
Nabídka ritualů
DSC_0485.jpg

Sedmým rokem provázím ženy, rodiny, komunity důležitými milníky v jejich životech. 

2021_03_26%20rozlouceni%20s%20Maruskou-192_edited.jpg

Poslední rozloučení

Provázím pozůstalé při tvorbě a realizaci osobitých posledních rozloučení, vycházejících z principů přírodního pohřebnictví. 

Působím jako správkyně Lesa vzpomínek v pražských Ďáblicích, kde je možné uložit popel zemřelých ke kořenům vzrostlých stromů.

Obřady provázím i na jiných místech. Rozloučení může probíhat u vás na zahradě, v kavárně, nebo třeba na oblíbeném místě zemřelého, ale i v tradiční smuteční síni.

Doprovodila jsem již přes 150 rodin.

více na Ke kořenům.cz

tema.jpg
knezky_healingfestival40.jpg
vaneckovi-4683.jpg

Partnerský/svatební rituál

Handfasting dává partnerům prostor k vytvoření velmi osobitého rituálu, při kterém si daný pár volí jemu nejbližší způsob vyjádření citů, slibů i závazků na cestu, kterou společně nastupují. Obřad se může konat samostatně, před tradiční svatbou, nebo po ní, také může být s klasickou úřední, či církevní ceremonií spojen a tedy završen uzavřením právoplatného manželství. 

knezky10_edited.jpg

Pojmenování dítěte

Tento rituál je krásným způsobem, jak slavnostně přivítat miminko do rodiny, do komunity. Může být spojen s oslavou prvních narozenin. Je prostorem ke sdílení příběhu jména, k oslavě propojení dvou linií, z nichž dítě pochází. Tradičně se miminku volí kmotři, kteří jej mohou v životě provázet, dávají se mu požehnání do života. Tento rituál je především nádhernou oslavou života.

3 Smiling Women
knezky_healingfestival93.jpg

Narozeniniový rituál

Narozeninový rituál může být součástí klasické narozeninové oslavy, nebo ji může zcela nahradit. Je to prostor k ohlédnutí se do minulosti, k nahlédnutí toho, co se - za minulý rok, dekádu, či celý život - událo. Je časem k zastavení se, k oslavě cesty, po které kráčím, okamžikem k zacítění toho, kdo jsem a co do svého života v příštím roce zvu, co si přeji rozvíjet, co naopak pustit. Je také oslavou přátelské podpory, péče, sdílení. Rituál vždy tvoříme společně podle Vašich přání.

Květiny a svíčky
lilia_khousnoutdinova_BELTANE_07_edited.jpg
2021_03_26 rozlouceni s Maruskou-17.jpg
knezky_healingfestival54.jpg
prakické informace

Praktické informace

knezky10_edited_edited.jpg

Cena za vedení přechodového rituálu

Od 5000 Kč

Cena zahrnuje osobní konzultaci, přípravu, vedení rituálu v délce 2-4 hod a základní materiál.  

Cena nezahrnuje dopravu (po Praze zdarma), pronájem prostor (koná-li se ceremonie mimo Váš domov, či přírodu), speciální požadavky týkající se například výzdoby apod.

Výsledná cena se odvíjí od délky a velikosti rituálu.

Na všem se vždy domluvíme dopředu.

FB_IMG_15909876955710973.jpg

Konzultace k samovedení rituálu

500 Kč/hod - setkání

400 Kč/hod- online

Tato nabídka je zde pro ty z vás, kdo byste blízkému chtěli vést rituál sami, ale potřebujete ještě poradit, či nasbírat inspiraci, pomoci při tvorbě a hledání podoby ceremonie.

sesterství.jpg

Odesláno

bottom of page